Op 16 en 17 november 2026 komt de Nederlandse geo-sector samen in Congrescentrum 1931 in ’s-Hertogenbosch. GeoBuzz is de jaarlijkse ontmoetingsplek voor geo-professionals, overheden, bedrijven, onderwijsinstellingen en gebruikers van geodata. Volgens de organisatie komen er ongeveer 2.000 professionals, een beurs met 70 exposanten en een inhoudelijk programma samen rond de kracht van geo.

Voor GeoApps / MapGear draait GeoBuzz om meer dan alleen aanwezig zijn op de beurs.
Het is een moment om in gesprek te gaan over hoe organisaties geodata slimmer kunnen gebruiken in hun dagelijkse processen. Denk aan web-GIS, databeheer, dashboards, veldwerk, basisanalyses in de browser en het toegankelijk maken van ruimtelijke informatie voor meer gebruikers binnen een organisatie.
Tijdens GeoBuzz laten we graag zien hoe GeoApps organisaties helpt om ruimtelijke data om te zetten naar bruikbare workflows.
Bijvoorbeeld voor:
webbased kaarten en viewers
veldwerk en datainwinning
dashboards en projectinformatie
koppelingen met databases en portalen
geoprocessing en basisanalyses in het web
AI-ondersteunde interactie met geodata
De focus ligt op praktische toepassingen: oplossingen die niet alleen technisch goed werken, maar ook echt bruikbaar zijn voor adviseurs, projectteams, beleidsmedewerkers en buitendienstmedewerkers.
GeoBuzz is voor ons ook een plek om kennis te delen en te luisteren naar wat er speelt in de markt.
Veel organisaties willen minder afhankelijk worden van losse bestanden, desktop-GIS en handmatige stappen. Tegelijkertijd groeit de behoefte aan betrouwbare data, eenvoudige webtools en snellere inzichten.
Daar sluit GeoApps op aan: van kaartviewer naar een bredere web-GIS omgeving waarin data, analyse, veldwerk en besluitvorming dichter bij elkaar komen.
Ben je aanwezig op GeoBuzz 2026 en wil je praten over GeoApps, MapGear of de rol van web-GIS binnen jouw organisatie?
Kom dan langs. We spreken je graag op 16 en 17 november 2026 in ’s-Hertogenbosch.